Agregat prądotwórczy generator KALTMANN K-AK2500 PRO

KALTMANN K-AK2500 PRO to wysokiej jakości półprofesjonalny agregat prądotwórczy. Zastosowanie znajduje on w gospodarstwach domowych, warsztatach, budowach i na działkach rekreacyjnych. Korzystając z niego będziecie między innymi w stanie zaopatrzyć się w awaryjne zasilanie sprzętu podczas prac remontowych lub będziecie mogli zasilać elektronarzędzia czy sprzęt AGD. Agregat cechuje się połączeniem konkurencyjnej ceny oraz wysokiej funkcjonalności. Dodatkowo, dzięki skutecznemu silnikowi możliwy jest długi okres eksploatacji.

Szczegóły techniczne

Zalety agregatu prądotwórczego KALTMANN K-AK2500 PRO wynikają oczywiście z parametrów technicznych. W agregacie zawarto silnik 1-cylindrowy, 4-suwowy OHW25o, który przekłada się na wysoką funkcjonalność urządzenia. Silnik zasilany jest przy użyciu benzyny bezołowiowej, a pojemność zbiornika paliwa wynosi 12l. W urządzeniu umieszczono również wskaźnik poziomu benzyny. Z kolei pojemność zbiornika oleju to 0,6l i również jego poziom dba odpowiedni czujnik. Całość przekłada się na moc znamionową w wysokości 2000W oraz moc maksymalną 2200W, o których pomiar dba woltomierz. O odpowiednie napięcie dba regulator napięcia AVR ELECTRONIC, a spalanie paliwa osiąga wartość 1,6l na godzinę. Agregat wyposażony jest również w dwa gniazda 230V. O odpowiednie zabezpieczenie dba również zastosowany w agregacie bezpiecznik przeciążeniowy. Wszystkich interesuje również kwestia gwarancji – w przypadku agregatu prądotwórczego KALTMANN K-AK2500 PRO liczyć możemy na 2 lata.

Wszystkie te parametry techniczne przekładają się na wysoką funkcjonalność agregatu zawartą w konkurencyjnej cenie. Dzięki nim możemy liczyć na idealne sprawdzanie się urządzenia w ogrodzie lub na działce, na kampingu, budownictwie lub rolnictwie. Liczyć możemy również na bardzo niskie natężenie dźwięku, co w przypadku wypadów na kemping lub inne ciche miejsca jest bardzo cenne. Przede wszystkim jednak, agregat prądotwórczy KALTMANN K-AK2500 PRO jest prosty w obsłudze – wystarczy tylko kilka kroków, aby uruchomić urządzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?