Dlaczego warto korzystać z programu magazynowego?

Bardzo istotną rolę w efektywnym funkcjonowaniu jakiejkolwiek firmy z dowolnej branży posiadającej magazyn będzie zwrócenie zdecydowanie większej uwagi na wybór właściwego programu magazynowego. Program magazynowy LoMag został stworzony, by ułatwić firmie w sprawnym zarządzaniu swoim magazynem. Należy również mieć świadomość, że z programu nie korzystaj tylko i wyłącznie przedsiębiorstwa, ale również instytucje o zróżnicowanym profilu działalności. 

Firmy z jakich branż korzystają z programu magazynowego?

W takich branżach jak rachunkowość, instalacje, kosmetyka, reklama, poligrafia czy elektronika, program magazynowy przyda się przede wszystkim przy sprawdzaniu stanów magazynowych. Z kolei hotele, przedsiębiorstwa z branży gastronomicznej, restauracje otrzymają najnowsze informacje związane z zapasami magazynowymi. Branża budowlana za pomocą LoMag będzie mogła skoordynować wykorzystania materiałów.

W firmach produkcyjnych oprogramowanie zostanie wykorzystane przy ewidencjach ilościowo-wartościowych produktów oraz materiałów. Przedsiębiorstwa handlowe skorzystają z programu magazynowego przy ewidencji stanów magazynowych, z kolei firmy usługowe przy zajętości zasobów, a także gospodarce magazynowej.

Co wyróżnia oprogramowanie LoMag?

Program magazynowy LoMag wyróżnia się na tle konkurencyjnego oprogramowania prostotą w tworzeniu oraz poprawianiu takich dokumentów jak: WZ, PW, RW, PZ, MM, korekta, przecena czy remanent. Do zalet programu trzeba zaliczyć także opcję konfiguracji raportów, które mogą zostać przeniesione do programu Exel za pomocą jednego kliknięcia. Według klientów ogromnymi korzyściami jest również import czy eksport  danych z Exela oraz obsługa formatu PDF.

Program magazynowy pozwala też pracować na kilku stanowiskach czy obsługiwać dowolną ilość magazynów, które są niezależne od siebie. Przez klientów ceniony jest także edytor wizualny, można dzięki niemu projektować własne szablony wydruku nie tylko ze zdjęciami, ale również kodami kreskowymi. Ogromną korzyścią jest także obsługiwanie scenariuszy LIFO, FIFO.

Przedsiębiorstwa będą jeszcze sprawniej zarządzały magazynem dzięki wsparciu niezwykle popularnych kodów kreskowych CODE 128, UPC, CODE 39, EAN czy QR CODE. Program magazynowy dodatkowo jest wstanie obsługiwać wszystkie waluty. Pobiera automatycznie aktualne kursy z NBP. Oprogramowanie umożliwia również na tworzenie własnych filtrów w tabelach, będą one pomagały w szukaniu danych. LoMag pozwala także na pracę przez internet z wspólną bazą danych znajdującą się w chmurze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?