Zakład pogrzebowy Cerber w Raszynie

Cerber to firma pogrzebowa świadcząca najwyższą jakość usług w kilku miastach na Mazowszu, m.in. w Raszynie. Dlaczego warto wybrać zakład Cerber Raszyn?

Zakład pogrzebowy Cerber kieruje się zasadą, że najważniejszy jest Człowiek, stąd wszelkie jego działania charakteryzują się uczciwością oraz odznaczają się wyjątkowym uszanowaniem pamięci o Zmarłym. Wykonanie powyższej misji w rzeczywistości możliwe jest dzięki doświadczeniu całego zespołu pracowników, którzy posiadają nie tylko szeroką wiedzę merytoryczną, ale również służą wsparciem w ciężkich chwilach dla Rodzin. Personel prócz profesjonalnej obsługi uroczystości pogrzebowej, odznacza się ludzką życzliwością oraz zrozumieniem w tak bolesnych momentach jak pożegnanie Ukochanego Członka Rodziny.

Zakład Cerber Raszyn świadczy swe fachowe usługi również w okolicznych miejscowościach, m.in.: w Pruszkowie, Rybach, Dawidach Bankowych, Ładach, Sękocinie, Michałowicach oraz Piastowie. Organizacja pogrzebu jest więc możliwa zarówno dla mieszkańców Raszyna, jak i jego okolic.

Oferta zakładu Cerber

Cerber Raszyn oferuje profesjonalne oraz kompleksowe przygotowanie uroczystości żałobnych. Usługi oferowane przez Cerber Raszyn obejmują:

– kredytowanie pogrzebu z zasiłków pogrzebowych

– eksport Zmarłych do własnej chłodni oraz transport na terenie kraju, jak i poza jego granicami

– dostęp do kameralnej sali ostatniego pożegnana

– udział świeckiego Mistrza Ceremonii żałobnych

– specjalistyczne zabiegi tanatokosmetyczne

– szeroki wybór utensyliów pogrzebowych oraz wieńców pogrzebowych

Przedstawiona powyżej oferta stanowi jedynie część usług świadczonych przez zakład pogrzebowy Cerber. By uzyskać całościową ofertę, warto skontaktować się z siedzibą zakładu w Raszynie, telefony kontaktowe: +48 503 029 715, (22) 715 63 24, mail: cerber.raszyn@interia.pl lub udać się tam osobiście, ul. Ludwika Waryńskiego 27B, 05-090 Raszyn.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi zakładu pogrzebowego Cerber w Raszynie?

Wybór zakładu Cerber Raszyn będzie gwarancją wykonania usług funeralnych na najwyższym poziomie. Zakład pogrzebowy prócz przygotowania uroczystości pogrzebu z dbałością o najmniejszy detal, zapewnienia wypełnienie formalności urzędowych oraz cmentarnych. Ponadto zakład pogrzebowy Cerber dopasuje ofertę pogrzebową do możliwości budżetowych Rodzin. Szeroka gama usług sprawi, że każda z uroczystości pogrzebowych będzie przygotowana wraz z uwzględnieniem indywidualnych próśb Rodzin Zmarłego.

Wysoka jakość usług oraz dyskretna pomoc w chwilach żałoby to synonimy zakładu pogrzebowego Cerber Raszyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?