Zwalczanie pluskiew w Warszawie

Owady pluskwy domowej są bardzo uciążliwe, bowiem uprzykrzają i utrudniają życie mieszkańcom. Są trudne do wytępienia, łatwo się rozprzestrzeniają, ale najgorsze jest to, że gryzą. Żyją bowiem i rozmnażają się dzięki krwi człowieka. Ugryzienia od pluskiew są wyjątkowo swędzące, twarde i jest ich bardzo dużo. Pluskwa bowiem nie wgryza się raz a porządnie, wgryza się kilka razy w obrębie jednego miejsca. 

Objawy świadczące, że w twoim mieszkaniu są pluskwy

Do najczęstszych objaw świadczących o tym, że w twoim mieszkaniu są owady pluskiew zalicza się:

– specyficzny zapach w mieszkaniu (maliny);

– pogryzienia na ciele człowieka (pojawiające się w szczególności po nocy);

– ślady owadów w materacu/łuku tapicerowanym;

– inne.

Pluskwy można łatwo przenieść do domu. Zapluskwione mieszkania to nie są mieszkania, w których jest bałagan, czy bród. Pluskwy można sprowadzić do swojego mieszkania z hoteli, hosteli, z pociągów, teatrów, a nawet komunikacji miejskiej! Obecnie problem pluskiew jest bardzo powszechny w dużych aglomeracjach miejskich, w tym i w mieście stołecznym Warszawy. Pluskwy bardzo lubią zagnieżdżać się w meblach tapicerowanych (między innymi w fotelach tapicerowanych, łózkach tapicerowanych, krzesłach tapicerowanych), ale można je również naleźć w:

– boazerii;

– ramach obrazów;

– ramach luster;

– fałdach zasłon;

– karniszach;

– odzieży;

– żaluzjach;

– pod dywanem;

– za listwami przypodłogowymi;

– listwach z przewodami elektrycznymi;

– za tapetą;

– ubytkach w ścianie;

– szafach (w ubraniach);

– w walizkach;

– kocach;

– poduszkach i kołdrach;

– i innych miejscach.

Pluskwy w Warszawie, gdzie szukać pomocy?

Problem pluskiew domowych uznany był za rozwiązany, szczególnie jeżeli chodzi o kraje wysokorozwinięte. Jednakże w ostatnich czasach, problem pluskiew w domach, znowu się pojawił. W Warszawie znajduje się wiele mieszkań, w których żyją owady. Zatem jeżeli zobaczysz w swoim mieszkaniu pluskwy, nie panikuj, nie stresuj się, lecz od razu wezwij fachowców! Pomoc specjalistów w wytępieniu pluskiew z domów est najlepszym sposobem na pozbycie się problemu. Powszechnie wiadomo, że pluskwy jest ciężko wytępić, mogą one przeżyć nawet kilka miesięcy bez pokarmu (krwi ludzkiej), ponieważ się hibernują! Sposoby domowe na walkę z owadami nie są do końca skuteczne, a przy pluskwach ważne jest, aby reagować szybko, natychmiastowo i z dużym polem rażenia! Zatem, jeżeli odnajdziesz w swoim mieszkaniu pluskwy, bądź też obserwujesz na swoim ciele liczne i bolesne ugryzienia, czym prędzej wezwij fachowców. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „zwalczanie pluskiew warszawa„, a zostaniemy przekierowani na odpowiednie specjalistyczne strony internetowe. Są nawet firmy, które zajmują się zwalczaniem pluskiew całą dobę – 24 h!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?